Кошик
43 відгуки
Профіль UD-27 4 м за ціною 30,34 гривень!Деталі
+380322956179
+380
67
312-72-42
+380
67
312-72-42
+380
32
295-61-79
ГУРТІВНЯ БУДМАТЕРІАЛІВ "ПРЕМ'ЄРБУД"
Гіпсокартон та профілі

Гіпсокартон та профілі

Гіпсокартон — матеріал, що ідеально підходить для створення стінових конструкцій в різних приміщеннях. За допомогою спеціальних добавок гіпсокартону надають різноманітних властивостей. Тому відповідно до потреб можна підібрати вологостійкий чи вогнетривкий, арочний чи навіть акустичний гіпсокартон. 

Використовуючи ГКЛ, досить легко і швидко здійснюється обшивка стін, підготовка під обклеювання шпалерами або фарбування, зведення перегородок, а також створення декоративних елементів на стінах. Гіпсокартон кріпиться за допомогою профілів, а отже саме від надійності та міцності профілю для гіпсокартону залежить і надійність всієї гіпсокартонної конструкції.

Працювати з гіпсокартонними профілями та гіпсокартоном досить просто. Сама технологія використання профілю досить зручна і не вимагає затрати значних сил. Каркас за допомогою елементів для кріплення монтується на несучу поверхню, а вже до нього прикручуються за допомогою саморізів плити гіпсокартону. Сфер застосувань металевого профілю досить багато. Так його використовують для виготовлення найрізноманітніших як за конструкторськими, так і за своїми призначеннями каркасів, для монтування перегородок, ніш, створення облицювань стін та підвісних багаторівневих стель.

Профіль до гіпсокартону має кілька видів і кожен з них розрізняється в залежності від свого призначення.
Профіль гіпсокартонний розділяють на дві групи. Перша – це основні профіля (ПС або CW), друга – направляючі (ПН або UD).

Основний профіль як правило використовують в місцях де є великі навантаження. Їх С-подібна форма країв, ребра жорсткості та гофровані поздовжні ребра дозволяють використовувати цей вид профілю в тих місцях де потрібно забезпечити високу надійність по утриманню масивних конструкцій. Основний профіль для гіпсокартону поділяється на стіновий та стельовий.

Направляючі профіля відрізняються своєю структурою від основного профілю і розраховані на менші навантаження.
Виробництво профілів для гіпсокартону є стандартизованим процесом, тому незалежно від виробника елементи монтажного каркасу одного виробника ідеально підходять для елементів каркасу іншого. Окрім вище зазначених видів класифікації, профілі розділяють ще на такі як стельово-направляючий, стоїчний, стоїчний направляючий, маяковий, що використовують для вирівнювання стін, а також кутовий.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 3