Кошик
43 відгуки
Профіль UD-27 4 м за ціною 30,34 гривень!Деталі
+380322956179
+380
67
312-72-42
+380
67
312-72-42
+380
32
295-61-79
ГУРТІВНЯ БУДМАТЕРІАЛІВ "ПРЕМ'ЄРБУД"
Штукатурки і Шпаклівки

Штукатурки і Шпаклівки

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Шпаклівка (або шпатлівка) – це густа пластична маса, що є сумішшю різноманітних наповнювачів, пігментів та спеціальних добавок. Шпаклівку використовують для усунення недоліків поверхні. Цей продукт чудово справляється з тріщинами, поглибленнями та іншими проблемами що виникають перед проведенням оздоблювальних робіт.

Шпаклівки діляться на сухі і готові до застосування.

Особливості сухих шпаклівок: недорога ціна, а при правильному використанні – гарна якість матеріалу; легкість в приготуванні суміші при чіткому дотриманні інструкції. Порушувати зазначені в інструкції пропорції суворо забороняється, тому тут необхідно гранична точність і акуратність; застосовуються для будь-яких видів робіт, навіть для самих тонких; зручність у транспортуванні.

Але також варто згадати про невеликий термін використання вже приготованої суміші. Тобто, при обробці поверхонь великих площ слід брати шпаклівки з великим терміном зберігання готового складу, або готувати суміш невеликими порціями.

Особливості готових шпаклівок: зручні в застосуванні, не вимагають часу на приготування складу, адже всі компоненти вже розведені в точних пропорціях і готові до використання.

Проте готові шпаклівки відрізняються вищою ціною у порівнянні з сухими.

За призначенням шпаклівки бувають стартові, фінішні, універсальні і спеціалізовані.

Стартові шпаклівки або, як їх ще називають, шпаклювання першого шару, використовують для попередньої грубої обробки і вирівнювання поверхні. Вибирають вирівнюючу шпаклівку в залежності від матеріалу основи. Властивості на які варто звернути увагу при виборі таких шпаклівок; гарна адгезію до основи, висока міцність і довговічність. Товщина одного шару до 30 мм.

Фінішні шпаклювання або шпаклювання другого шару наносять на поверхню безпосередньо перед її декоративною обробкою. Така шпаклівка дає можливість вирівняти всі залишилися дефекти, вибір залежить від використовуваного декоративного покриття. Товщина одного шару до 5 мм.

Залежно від використовуваного в'яжучого речовини, шпаклівки поділяються на: цементні, гіпсові і полімерні.

Особливості цементної шпаклівки: високі показники водостійкості, можна використовувати у вологих приміщеннях та на вулиці; при висиханні відбувається невелика усадка шпаклівки, а це викликає необхідність у повторній шпаклівці; мала еластичність і тривалий час набору міцності цементної складової; можлива поява мікротріщин.

Особливості гіпсової шпаклівки: відсутність усадки; можливе вирівнювання шаром від кількох міліметрів; не можна встановлювати в приміщеннях з частими і різкими змінами температур і вологості, тому таку шпаклівку не можна використовувати на вулиці, балконах, терасах чи басейнах.

Особливості полімерної шпаклівки дуже висока якість шпаклювання; висока ціна; високий рівень браку 

При виборі будь- якої шпаклівки, зверніть увагу на фракцію наповнювача. Чим меншою є фракція, тим рівнішою і гладкішою буде кінцева поверхня.

Штукатурки мають таку ж класифікацію по складу суміші, але відрізняються більшою фракцією зерна та більшою максимальною товщиною шару (до 50 мм, а в окремих випадках до 70 мм)