Кошик
42 відгуки
Профіль UD-27 4 м за ціною 30,34 гривень!Деталі
+380322956179
+380
67
312-72-42
+380
67
312-72-42
+380
32
295-61-79
ГУРТІВНЯ БУДМАТЕРІАЛІВ "ПРЕМ'ЄРБУД"
Мінеральна вата для фасаду та даху

Мінеральна вата для фасаду та даху

УТЕПЛЮЄ Утеплення стін, підлоги і перекриття мінватой Rockwool гарантує найкращий тепловий комфорт. Утеплення захищає взимку від холоду, а влітку від спеки.

ЗАХИЩАЄ ВІД ШУМУ Мінвата Rockwool застосовується в перегородках, добре захищає приміщення твого будинку від шуму. Обтяжливий шум тобі вже більше не заважає.

ДИХАЄ Ізоляція Rockwool вільно пропускає водяну пару назовні. Завдяки цьому, уникаєш вогкості і отримуєш здоровий, приємний мікроклімат!

ЗАХИЩАЄ ВІД ВОГНЮ Мінвата Rockwool виробляється з базальтового каменя, тому вона негорюча. Захищає людей і майно від пожежі. Одночасно є повністю екологічним виробом, що не впливає на довкілля.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Мінеральна вата (мінвата) ― це волокнистий теплоізоляційний матеріал, що виготовляється шляхом плавлення якісних силікатних гірських порід, сумішей металургійних шлаків. Мінеральна вата для даху та фасаду (пресована мінвата) включає в себе рулонні матеріали і плити: м'які, підвищеної жорсткості, напівтверді, з гофрованою структурою.

Особливості мінеральної вати ― це висока теплоізоляція, звукоізоляція, вологостійкість і негорючість. Завдяки хаотичному розташуванню мінеральних волокон, мінвата має низьку таплопровідність, відповідно забузпечує високу теплоїзоляцію. Також таке розташування волокон не пропускає і нестворює звукові хвилі. Це дозволяє використовувати мінеральну вату, як звукоізолятор. Ізоляція завдяки своєму хімічному складу негорючих речовин, які перешкоджають поширенню полум'я відноситься в розряд протипожежної ізоляції. Мінеральну вату застосовують для утеплення мансардних приміщень, стін, підлоги, фасаду (пресована мінеральна вата), даху, трубопроводів та інше. Для кожної роботи застосовують свій вид мінеральної вати.

 Мінеральна вата (базальтова вата) знаходить широке застосування при створенні систем зовнішнього утеплення штукатурного типу, використовується як ізоляційний матеріал для будівельних конструкцій, що захищають, служить теплоізоляційним шаром в навісних вентильованих фасадах і багатошарових покриттях плоских покрівель. Так само мінеральна вата (базальтова вата) використовується для теплової ізоляції промислового устаткування, трубопроводів і теплових мереж підприємств.