Кошик
42 відгуки
Профіль UD-27 4 м за ціною 30,34 гривень!Деталі
+380322956179
+380
67
312-72-42
+380
67
312-72-42
+380
32
295-61-79
ГУРТІВНЯ БУДМАТЕРІАЛІВ "ПРЕМ'ЄРБУД"
Торгова марка Baumit

Торгова марка Baumit

Торгова марка Baumit
Історія розквіту австрійської компанії Baumit, однієї з компаній-лідерів на ринку будівельних матеріалів

23.09.10

До складу Бауміт входять два австрійські концерни, які знаходяться в сімейній власності: промисловий холдинг Schmid Industrieholding і концерн Wietersdorfer Gruppe, з більш ніж 110-річною традицією.

Baumit будується на традиції

1988 року два ведучих австрійських регіональних виробники будівельних матеріалів уклали договір про співпрацю з метою збуту зручних в обробці і високоякісних продуктів під єдиною маркою «Baumit».

Від «піонера» в області будівельних матеріалів до лідера в Австрії

На сьогодні марка Бауміт міцно увійшла в свідомість будівельників і стала однією з відомих марок будівельних матеріалів на території Австрії. Завдяки своєму широкому асортименту концерн Бауміт представлений зі своєю продукцією майже в кожній будівельній організації. При спорудженні кожної другої великої будівлі в Австрії, використовується продукція Бауміт. Партнерські відносини двох «піонерів» в галузі будівельних матеріалів зробили Бауміт номером один в Австрії. Незважаючи на сумісний вихід на ринок, обидві групи сьогодні залишаються самостійними.

Baumit — успішна модель в епоху глобалізації: 30 країн за 20 років

Двигуном цієї унікальної співпраці з самого початку є взаємне прагнення обох сімейств-власників винести марку Бауміт за межі Австрії.

З моменту падіння «Залізної завіси» і вступу Австрії в ЄС для Бауміт де-факто не існує меж. Розширення ЄС значно збільшує шанси і можливості. На сьогодні Бауміт має свої власні заводи та представництва зі збуту в 28 країнах Центральної, Південної і Східної Європи.

На ринку України марка Бауміт представлена з 2002 року. За ці роки матеріалами Бауміт були утеплені та оздоблені фасади багатьох адміністративних та житлових приміщень у різних регіонах України. Співробітники компанії піклуються не тільки про якість продукції, але й про всебічну технічну підтримку клієнтів: теплотехнічні розрахунки, розробка тендерної документації та технічних вузлів для проектувальників. Компанія Бауміт Україна регулярно проводить тематичні семінари для фахівців з проектування та застосування комплексних систем теплоізоляції.

Системи теплоізоляції Бауміт сертифіковані згідно з європейськими стандартами. Сертифікат ISO 9001, ETAG 2004, так само як і сертифікат ETC (європейська технічна ліцензія), свідчать про серйозне ставлення до якості продукції. В Україні на застосування фасадних теплоізоляційно-оздоблювальних систем Бауміт розроблені і погоджені технічні умови (ТУ У В.2.6-45.3-32104159-001-2004), які введені в дію з 19.05.2004.

Вся продукція Бауміт відрізняється технологічністю, легкістю обробки, надійністю, оптимальним співвідношенням витрат і ефективності. Індивідуально для кожного об'єкту фахівцями компанії проводяться теплотехнічні розрахунки і відповідні рекомендації. Супровід об'єкту ведеться від стадії проектування і до повного завершення робіт, що дозволяє уникнути помилок при виконанні монтажних робіт і гарантувати експлуатаційну довговічність системи.