Кошик
43 відгуки
Профіль UD-27 4 м за ціною 30,34 гривень!Деталі
+380322956179
+380
67
312-72-42
+380
67
312-72-42
+380
32
295-61-79
ГУРТІВНЯ БУДМАТЕРІАЛІВ "ПРЕМ'ЄРБУД"
Стеля з гіпсокартону. Покрокова інструкція.

Стеля з гіпсокартону. Покрокова інструкція.

Стеля з гіпсокартону. Покрокова інструкція.
Бажаєте самостійно встановити стелю з гіпсокартону, але не знаєте з чого почати? Наша покрокова інструкція та навчальне відео допоможе вам ефективно організувати роботу та уникнути помилок.

20.10.15

Перед початком монтажу стелі із гіпсокартону варто підготувати всі необхідні інструменти та матеріали, а саме:

 Після цього можна розпочинати роботу.

КРОК ПЕРШИЙРозмітка стелі з кіпсокартону

Створюємо розмітку для майбутньої конструкції. Спочатку визначаємо найнижчу точку на стелі (ту, яка найбільше виступає на площині) і відносно цієї точки будуємо розмітку для кріплення UD профілю. Розмітку для CD профілю робимо з кроком 50-60 см і позначаємо місця кріплення прямих підвісів.

 КРОК ДРУГИЙ

Кріпимо UD профіль дюбелями з кроком приблизно 50 см. Для додаткової звукоізоляції та герметичного прилягання профілю до стіни можна використовувати спеціальну стрічку для ущільнення.

 КРОК ТРЕТІЙ

Далі слід закріпити прямі підвіси. Кріпити їх варто за допомогою дюбелів та шурупів, не за «вушка», які утворюються на згинах (це може спричинити провисання конструкції), а за отвори розташовані ближче до середини з’єднання. Якщо стелю потрібно попустити на велику відстань або планується багатоярусний каркас, то використовують з'єднання подвійна пружина ("метелик") та L- стержні.

 КРОК ЧЕТВЕРТИЙ

Вставляємо CD профіль у пази вже закріпленого UD, а далі фіксуєсо підвісами за допомогою шурупів для металу («тексів»).  Якщо довжини CD профілю недостатньо, використовують спеціальні з’єднання для нарощування.

 КРОК П’ЯТИЙ

Далі встановлюються поперечні відрізки профілю CD. Вони кріпляться до несучих профілів за допомогою хрестоподібних з’єднань («крабів») та шурупів.  Перші поперечні профілі закріплюються на відстані 15 см від стіни, а потім через кожні 50 см

Кріплення гіпсокартону на стеліКріплення гіпсокартону на стелі

 КРОК ШОСТИЙОбшивка профільного каркасу гіпсокартону

Обшиваємо каркас гіпсокартоном. Листи кріпляться вздовж несучих профілів у 

шаховому порядку, так щоб стики листів збігалися з серединою профіля. Кріплять гіпсокартон за допомогою шурупів, втоплюючи їх капелюшки на 1 мм в гіпсокартон.

 Зверніть вагу!

До направляючого (UD) профілю гіпсокартон не кріпиться!

 

Після того як монтаж гіпсокартону закінчено, шви обробляються спеціальною шпатлівкою та накладається сіточка. Після цього можна переходити до шпаклювання та фарбування стелі.

Пропонуємо вам також переглянути детальний відео-урок по монтажу стелі з гіпсокартону.

   
Попередні статті