Кошик
43 відгуки
Профіль UD-27 4 м за ціною 30,34 гривень!Деталі
+380322956179
+380
67
312-72-42
+380
67
312-72-42
+380
32
295-61-79
ГУРТІВНЯ БУДМАТЕРІАЛІВ "ПРЕМ'ЄРБУД"
Утеплення мансарди мінеральною ватою. Покроково.

Утеплення мансарди мінеральною ватою. Покроково.

Утеплення мансарди мінеральною ватою. Покроково.
Як зберегти тепло у домі? Як правильно провести утеплення мансарди і створити додаткову житлову кімнату? Найкращим кроком для вирішення цих питань є мінеральна вата Rockwool.

09.09.15

        Використання простору у піддашші є найпростішим способом розширення житлової площі у приватному будинку. У цій зоні чудово можна облаштувати дитячу, гостьову кімнату, гардеробну чи кімнату для відпочинку, таку як більярдна чи бібліотека.

Утеплення УтепленняУтеплення утеплення

     Проте, усі принади новоствореної кімнати можуть бути затьмарені низькою температурою та великими витратами на опалення. Тому при облаштуванні будинку варто звернути велику увагу на утеплення.

     Пропонуємо вам технологію утеплення мансарди за допомогою мінеральної вати Rockwool Rockmin.

     Виходячи з того, що найпоширеніша висота крокви дорівнює 16 см, а рекомендована товщина ізоляції для енергозберігаючої мансарди це 22-25 см, ізоляцію виконуємо в двох шарах.

КРОК ПЕРШИЙ 

     Перевірити цілісність наявної гідроізоляційної плівки. Між гідроізоляцією і самою покрівлею вкрай бажано залишити проміжок в 2-3 сантиметри для вентиляції для виходу конденсату. За умови використання супердифузійних (паропроникність від 1000 і більше г/м2 на добу) та дифузійних (паропроникність від 400 до 1000 г/м2 на добу) мембран, утеплювач можна встановлювати впритул до гідроізоляції.

КРОК ДРУГИЙ

     Вимірюємо відстань між кроквами.

КРОК ТРЕТІЙ

     Вирізаємо з мінеральної вати плити на 1,5-2 см  довші  від виміряної  відстані між кроквами. Всі роботи з мінеральною ватою радимо проводити в щільному одязі, респіраторі та рукавицях.

КРОК ЧЕРВЕРТИЙ

     Вставляємо перший шар утеплювача між кроквами на «утиск». Особливу увагу варто звернути на щільність його прилягання до елементів конструкції. За допомогою закріплених на кроквах гаків та мотузки фіксуємо мінеральну вату зигзагоподібним способом.

КРОК П’ЯТИЙ

     За допомогою спеціальних підвісів та профілю формується сталевий каркас перпендикулярно кроквам.Планки каркасу заповнюємо шматками утеплювача, що залишився після нарізання плит.

 КРОК ШОСТИЙ

     Між планками підвісного каркасу укладаємо другий шар мінеральної вати. Це унеможливить утворення лінійних містків холоду.

КРОК СЬОМИЙ

     До профільного каркасу кріпимо пароізоляційну плівку. Це можна зробити за допомогою фольгованої клейкої стрічки та будівельного степлера. Краї пароізоляційних полотен повинні накладатися один на одний не менш як на 12 см і скріплюватися ізоляційною стрічкою.

КРОК ВОСЬМИЙ

     Тепер можна проводити внутрішнє оздоблення стін гіпсокартоном, вагонкою, блок-хаусом чи іншим вибраним вами матеріалом.

 

Попередні статті